Na półki księgarń weszła kolejna książka duetu – mafioza Masy i Artura Górskiego. Po gangsterskich opowieściach dotyczących pieniędzy i kobiet obecnych w polskiej mafii pruszkowskiej i wołomińskiej, tym razem przyszła pora na książkowe opowieści o tym, co faceci lubią najbardziej czyli porachunkach ;) No troszkę żartuję, ale wiadomo, że takie tematy najczęściej przyciągają uwagę, a w książce Masa o porachunkach polskiej Mafii pdf mamy z tym do czynienia na każdym kroku, więc stężenie emocji w tym przypadku jest bardzo duże ;)

Krótki opis i streszczenie ebooka Masa o porachunkach polskiej Mafii

Mrożąca krew w żyłach i obecna bezpośrednio w publikacji Masa o porachunkach polskiej Mafii pdf historia o porachunkach mafijnych, egzekucjach i uprowadzeniach. Jak wyglądała brutalna machina gangsterskiej sprawiedliwości? Rzeczywiste oblicze wojny pruszkowsko-wołomińskiej. Strzelanina w Alejach Jerozolimskich w 1996 roku, w najtrudniejszym okresie batalii „pruszkowskich” z Wariatem. Porachunki z Cerberem, którego bagaż wybuchowy rozerwał na strzępy. To wszystko jest obecne właśnie w książce Masa o porachunkach polskiej Mafii moi mili. A co jeszcze? Zagadkowa egzekucja Nikosia, po dziś dzień owiana zagadką. Historia walki, której spis ofiar stanowi o moc większa. Imiona zostały zapomniane, ciał nie znaleziono przenigdy. Czy była granica okrucieństwa hersztów grupy? Jak zarabiali płatni zabójcy? A ewentualnie gangsterski kodeks przewidywał wybaczenie?

Podług mnie to najpiękniejsza ze wszystkich części tego znakomitego cyklu stworzonego przez duet Masa-Górski, może taka najbardziej pewna i brutalna, opowiadająca o tym z czym często kojarzę mafię. Porachunki, egzekucje, podchody poniżej rywali. Trochę mnie jest zaznaczanie Masy w książce Masa o porachunkach polskiej Mafii pdf co każdy czas, że on wtedy wyjątkowo nikogo nie odpalił, chociaż chojrak zatem był samotny z wspanialszych a był blisko również po ogóle hehehe…. Ciekawe bądź ktoś w to uważa… No ale kiedyś posiada taki stan jaki bierze to zapewne faktycznie stało się: ))))))))))). Uwielbiam te swoim opowieści, tylko część traktuje z przymrużeniem oka, zwłaszcza po tych rewelacjach w odniesieniu do budowania walk Gołoty, przy czym ciężko się dopatrzeć pewnego pomysłu i kilkoro kończy się tam wraz z faktami. No ale lekturę czyta się świetnie, błyskawicznie, w zasadzie cyk jak i również koniec. Kończy się szybko ebook Masa o porachunkach polskiej Mafii PDF. Zdecydowanie za szybko. Toż istnieje należący do mnie najogromniejszy zarzut co do niej, jest zdecydowanie ZBYT KRÓTKA. Teraz znowu wraz z rok powinien będzie oczekiwać na dalszy ciąg. Rekomenduję wszystkim fanom tej dziedziny, pozycja obowiązkowa.

Są i negatywne komentarze o książce Masa o porachunkach polskiej Mafii

Wielkiej literatury się nie spodziewałam po książce Masa o porachunkach polskiej Mafii pdf, to pod tym powodem nie czuję się rozczarowana. Natomiast myślę wszakże, że tytuł „Masa o porachunkach polskiej Mafii” istnieje choć dzięki wyrost. Bo o prawdziwych kobietach mafii w wynurzeniach Masa o porachunkach polskiej Mafii pdf byłego gangstera było tanio i raczej wszystko pokazywane z perspektywy faceta, który po części musi „spuścić z krzyża”, a zresztą zaliczanie panienek, lub będą chętne, bądź nie, wydaje się stroną gangsterskiego „etosu pracy”.

Opowieści Masy w najnowszej książce Masa o porachunkach polskiej Mafii moim zdaniem nie są obsceniczne, tanie także we mnie nie wzbudziły takich uczuć jak przerażenie, oburzenie i obrzydzenie. Pamiętam jednak, iż są one istotne i pozytywne. To, że na co dzień ktoś się z takimi typami nie zaakceptować spotyka jak opisani w książce Masa o porachunkach polskiej Mafii pdf, wtedy nie oznacza, iż ich nie ma. Zaskoczyło mnie, jak prawidłowo Masa diagnozuje zachowania mafiosów. Nie dorabia do całości zbędnej ideologii. Traktuje gdy było. I ponieważ też wspomnienia są takie katastrofalne. Dobrą pracę wykonał też pan Górski, który dobrze prowadzi rozmowę.

 

Podsumowanie

Książkę oceniam wysoko. Z pewnością jest warta przeczytania dla każdego fana tematów gangstersko-mafijnych, a myślę, że i ludzie nie mając z tym tematem nigdy do czynienia, zainteresują się książką Masa o porachunkach polskiej Mafii na tyle, że nie będą mogli się od niej oderwać i przeczytają ją praktycznie jednym ciurkiem. Książka nie jest droga a kupując Masa o porachunkach polskiej Mafii w wersji pdf można dodatkowo zaoszczędzić kilka złotych ;)